Zdeněk Šmída

Mobil: +420 606 631 069
E-mail: zdenek.smida@tiscali.cz
GPS:
50°9'11.823"N
16°48'57.181"E

Ubytování u sjezdovky - Penzion pod Slamníkem

pokoj

Nabízíme 17 dvou až čtyřlůžkových pokojů vybavených sociálním zařízením, TV přijímačem, internetovou kabelovou přípojkou v každém pokoji. V penzionu je dětská herna a vlastní stylová restaurace poskytující služby převážně ubytovaným hostům.

Parkování pro ubytované je přímo u objektu.

Lyžování na Dolní Moravě

Ski areál Dolní Morava a penzion Pod Slamníkem nabízí tři vzájemně propojené sjezdovky všech obtížností, sáňkařskou a bobovou dráhu. Lyžování na Dolní Moravě potěší nejen dospělé návštěvníky, ale i děti. Hned vedle penzionu (50 m) je dětský park s kolotočem, pohyblivým kobercem a vlekem pro výuku základních lyžařských dovedností. Tento park dostává v létě podobu zábavního centra – nabízí např. trampolínové centrum, lanové centrum, skákací hrad, adrenalinovou multifunkční věž, bobovou dráhu.

Penzion Pod Slamníkem Dolní Morava pro Vás zorganizuje:

Penzion Pod Slamníkem

firemní školení, vzdělávací kurzy, rodinné oslavy, svatby, večírky, vánoční večírek, školy v přírodě, lyžařské výcviky, akomodační pobyty, pronájem celého objektu jedné skupině, ubytování na Dolní Moravě, zimní rekreace, letní rekreace.

Zimní rekreace

Ski areál Dolní Morava pod Králickým Sněžníkem nabízí sjezdové tratě v celkové délce 10,2 km, 4 sjezdovky (černá je nejprudší v ČR), FIS certifikace tratí, 2 čtyřsedačkové lanové dráhy, 2x vlek kotva, propojení všech sjezdových tratí, nejmodernější umělé zasněžování, sáňkařská dráha. Lyžování na Dolní Moravě je koncipováno jak rekreačně, tak pro sportovní a závodní lyžování.

Zima sjezdovky

Dětský park – kolotoč, přibližovací koberec, školička lyžování

Sáňkařská dráha – délka 2,5 km, převýšení 293m, spojuje areál U Slona se sjezdařskými tratěmi pod Slamníkem zasněžovanými lesními cestami

Běžecké okruhy – např. Údolím řeky Moravy a po Mokré cestě zpět

Snow Park – překážky, crossová trať

Škola lyžování a snowboardingu, půjčovna, servis

Při ubytování v tomto penzionu nepotřebujete skibus, vše v místě.

Letní rekreace

Bazén

Venkovní bazén s lehátky a dětským hřištěm u penzion – pro ubytované zdarma

Nový sportovní, adrenalinový a rekreační areál (otevřený 1.7. 2011) přímo pod okny Penzionu Pod Slamníkem nabízí:

Lanové centrum – největší lanové centrum v ČR - 80 překážek, 5 okruhů odstupňovaných dle obtížnosti

Horolezecká věž – 13m vysoká, součástí je:

Horolezecká stěna s chyty – 13m vysoká

Obří houpačka – Big Swing – atrakce pro 2 osoby

Volný pád z výšky 13m – Power Fun

Pohádkové Česko – trasa pro rodiny s dětmi vedoucí od horní stanice lanové dráhy do lanového centra dlouhá cca 5 km. Trasa zahrnuje 11 tabulí s úkoly pro děti.

Nástupní místo (50m od penzionu) pro přepravu osob, kol i kočárků lanovkou pod vrchol hory Slamník, odkud vedou cyklotrasy i pěší túry fascinující přírodou NPR Králický Sněžník. Trasa nabízí zpevněné cesty, nádherné výhledy do okolí, snadnější výstup na Králický Sněžník a k prameni řeky Moravy.

bobovka.jpg, 388kB

Bobová dráha – v dolní části areálu (U Slona) – cca 1 km od penzionu po lesní zpevněné cestě se nachází jedna z nejdelších (1,1km), nejbezpečnějších a nejzajímavějších bobových drah v ČR.

Disc Golf – areál U Slona – sportovní disciplína kombinující prvky golfu a frisbee (hra s plastovým talířem na travnatém hřišti). Hřiště pro Disc Golf tvoří místa prvního odhozu a cílová místa – koše, do kterých se plastový talíř hází. Zdejší hřiště má 12 košů a cílem je absolvovat celý kurz s co nejmenším počtem hodů.

Celoroční služby:

V areálu jsou nabízeny i další služby jako – wellness, fitness, tenis, bowling, půjčovna horských kol, elektrokol, Segway, lyžařských setů, saní, servis na kola i lyže a další.

Online kamera
Aktuální obrázek - Dolní Morava
 
© 2011 Penzion Pod Slamníkem, Dolní Morava, realizace: Linnet Design